Marcos TMS

Webinar dot. Rentowności

Jak wyliczać premie i obciążenia dla kierowców w transporcie?  Jak drastycznie przyspieszyć płatność za zlecenie w firmie transportowej? Czy Twój dział finansowy, prawidłowo rozliczać koszty zleceń transportowych?

25 października 2022

Czas na transport 007

Cyfrowa karta drogowa: prowadzenie oraz idea EKD, ewidencja załadunków i rozładunków, rozliczenie kilometrów pustych i ładownych rozliczenie paliwa z uwzględnieniem importów z kart paliwowych, rozliczenie kosztów poniesionych przez kierowcę, przykładowa analiza rentowności jednej karty drogowej.

29 września 2022

Czas na transport 006

Jak cyfryzują się firmy transportowe? Dlaczego firmy inwestują w integrację telematyki z TMS – przykłady optymalizacji procesów Jakie problemy rozwiązuje cyfryzacja? Praktyczny przykład na podstawie usługi tachozdalnie.

25 sierpnia 2022

Czas na transport 005

GBox Assist 3.0, najważniejsze funkcjonalności dla spedytora i dla kierowcy. Korzyści z integracji telematyki z TMS. Jak wygląda wdrożenie systemu telematycznego?

28 lipca 2022

Czas na transport I 004

Wpływ Pakietu Mobilności na rentowność Twojej firmy – Symulacja z wykorzystaniem systemu TMS Jak wygląda przygotowanie danych potrzebnych do analizy? Struktura kosztów w TMS. Analizy rentowności dla konkretnego zlecenia/pojazdu/kierowcy

30 czerwca 2022