Nowy wymiar w zarządzaniu transportem

MARCOS BIS - Oprogramowanie dla spedycji i transportu


Marcos Bis od 1993 roku tworzy oprogramowanie dla branży transportowo-spedycyjnej. 

Naszą misją jest twożenie nowoczesnych narzędzi dla klientów będących ogniwem w logistyce i transporcie towarów.
Doświadczenie zebrane podczas różnorodnych wdrożeń w firmach spedycyjnych, transportowych (krajowych i miedzynarodowych), budowlanych (posiadających jednostki specjalistyczne) oraz firm flotowych przedstawicieli handlowych.

Różnorodność procesów biznesowych oraz sposobów pracy na poszczególnych stanowiskach pracy zaowocowało ilością możliwych do skonfigurowania sposobów wsparcia pracowników w poszczególnych modułach.  


Nieustanny kontakt z naszymi wszystkimi klientami, analizowanie nowych trendów w branży transportowej, zmieniających się przepisów oraz pojawiających się nowatorskich mozliwości technologicznych i narzędzi programistycznych jest motorem rozwoju naszych produktów.

Każda indywidualna i unikalna w skali kraju potrzeba zmian w funkcjonowaniu i rozwijaniu systemu NAWIGATOR jest szczegółowo analizowania, projektowana i wykonana w ramach dodatkowych zleceń.
Potrzeba naszych klientów, którą należy wspólnie z nimi rozwiązać jast dla nas wyzwaniem, w którym uczestniczymy kożystając z wieloletnich doświadczeń.  


Zespół doświadczonych programistów wykożystujących najnowocześniejsze kierunki w informatyce zajmuje się produkcją i unowocześnianiem istniejących modułów systemu NAWIGATOR pod okiem architektów i wdrożeniowców, którzy mają bezpośrednio kontakt z naszymi klientami.


Posiadamy kilkuset wieloletnich klientów na terenie całego kraju, którzy stanowią najlepszą rekomedację na naszych produktów.

Współpraca z dostawcami technologii telematycznych, systemów klasy ERP, WMS oraz rozwiązań bilingowych, kodów kreskowych, dostawców identyfikacji pojemników i innych stanowi podstawę do zagwarantowania naszym klientóm dostęp do niezbędnych dla nich technologi.

Podczas wdrożenia wspieramy także klientów oraz doradzamy w rozwiązywaniu istniejących u nich problemów w procesach biznesowych.